One Ticket – Jedna jízdenka

Hlavní informace

One Ticket – Jedna jízdenka umožňuje cestovat vlaky všech zapojených dopravců na jednu jízdenku. Je flexibilní a umožňuje cestování libovolnými železničními spoji v závazku veřejné služby a komerčními spoji, u nichž dopravce s použitím jízdenky One Ticket souhlasí, a to včetně přestupů a garance dojetí do cíle cesty. Nemusíte tak řešit jaký dopravce kam jezdí. Koupíte a jedete.

Seznam zapojených dopravců naleznete zde.

Týká se vás to pokud

  • Chcete vyrazit vlakem a nevíte, s jakým dopravcem pojedete? Kupte si jednorázový One Ticket.
  • Pojedete nejpozději zítra zpět a nevíte jakým vlakem? Je tu pro Vás zpáteční One Ticket s 5% slevou.
  • Chcete jet z Českého Krumlova do Mnichova Hradiště a nekupovat si několik jízdenek? Kupte si One Ticket.
  • Dojíždíte pravidelně do práce? Je tu pro Vás One Ticket traťová jízdenka nebo celosíťová jízdenka.
  • Potřebujete asistenci při cestování na vozíku? Objednejte si ji na webu One Ticket.

Kdy službu řešit

None

Vyřízení služby

Co potřebujete pokud službu řešíte

One Ticket si můžete koupit u pokladny na nádraží u každého zapojeného dopravce.

Kde a jak službu řešit

Na každém nádraží, kde je pokladna, nebo u průvodčího ve vlaku.

Kolik budete platit

None

Doplňující informace

Jaký má služba benefit

  • S One Ticket nemusíte řešit, jaký dopravce kam jezdí. Koupíte si jednu jízdenku a jedete.
  • Když Vám ujede vlak, nic se neděje. Můžete jet dalším, ať je modrý, žlutý nebo zelený. Toto platí u vlaků v závazku veřejné služby a postupně i u vybraných komerčních vlaků.
  • Pokud cestujete pravidelně, můžete ušetřit s věrnostním systémem SJT25.
  • S celosíťovou jízdenkou můžete cestovat neomezeně vlaky v závazku veřejné služby a vybranými komerčními vlaky po celé České republice.
  • Celá vaše cesta tvoří jednu přepravní smlouvu, která chrání vaše právo na bezproblémovou cestu, pomoc nebo odškodnění v případě potíží.
Podrobnosti najdete na oneticket.cz

Možnosti odvolání

None

Legislativa

Sankce

None

Časté dotazy

None