Hlasová navigace a klávesové zkratky

Jít na obsah (0). Jít na hlavní menu (5). Jít na podmenu této stránky (6). Jít na vyhledávání (4). Jít na hlavní stranu (2). Jít na mapu stránek (3). Ovládání klávesnicí (1).

Podmenu sekce

Pokud chcete hledat v zákonech, použijte vyhledávání v zákonech; také můžete hledat v seznamu datových schránek.

Výpis ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů - CzechPOINT@home - Detail záznamu

Informace o dokumentu
Datum zveřejnění: 13.05.2013
Datum poslední modifikace: 09.04.2016
ID záznamu: m:2168

Popis:

Na základě žádosti podané prostřednictvím rozhraní CzechPOINT@home je vydán elektronický výpis ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů. Tento výpis může být vydán fyzické osobě, fyzické osobě podnikající nebo právnické osobě. Vydání výpisu není zpoplatněno.

Náležitosti:

Žadatel musí mít přístup do datové schránky fyzické osoby, podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby. Pro zaslání žádosti je nutné vyplnit a odeslat formulář, který je k dispozici v levém panelu této stránky. Při vyplnění formuláře je nutné uvést IČ subjektu, jehož výpis je požadován. Při odeslání formuláře bude žadatel vyzván k zadání přístupových údajů do datové schránky. Zadáním údajů bude ověřena jeho totožnost.

Výsledek:

Elektronický výpis ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů je zaslán do datové schránky žadatele. Žádost je vyřízena okamžitě po odeslání vyplněného formuláře žádosti.